Zakładanie ogrodów

 

Ogrody tworzymy od wielu lat. Najczęściej poprzedzamy to wykonaniem projektu. Projektowanie i zakładanie ogrodów możemy także wykonać w oparciu o dostarczony nam projekt. Chętnie udzielimy rad odnośnie ewentualnych zmian.

 

Ogród nie jest czymś stałym. Ogród to proces. My potrafimy przewidzieć jak dane jego miejsce będzie wyglądało za kilka-kilkadziesiąt lat..

 

Zdarza nam się sadzić potężne już drzewa, ale najczęściej bazujemy na mniejszych sadzonkach i wraz z Klientem z chęcią obserwujemy jak zmieniają się w czasie. Ogrody to nasza pasja! Możemy wykonać ogród jednorazowo bądź na wiele etapów. Wszystko zależy od pory roku i dostępnego budżetu.

 

Większość prac wykonujemy sami w tym: automatyczne systemy nawadniania ogrodu, drenaże i odwodnienia, oczka wodne, rzeczki, kaskady, murki oporowe, oświetlenie ogrodu, skalniaki, ścieżki, tarasy, konstrukcje drewniane, ogrodzenia.

 

Jeśli chcą Państwo oszacować ile może kosztować wykonanie ogrodu zapraszam do KONTAKTU bądź do zapoznania się z naszym CENNIKIEM.

 

Aby obejrzeć więcej realizacji proszę przejść do zakładki: REALIZACJE.