Systemy automatycznego nawadniania

 

Zajmujemy się projektowaniem i instalacją automatycznych systemów nawadniania ogrodu. W ostatnich latach stało się to niemal nieodłączną częścią każdego ogrodu.

 

Co to są automatyczne systemy nawadniania i jakie są ich zalety?

Jest to w pełni automatyczne, regularne dostarczanie kontrolowanej ilości wody w zależności od potrzeb za pomocą odpowiednio zaprojektowanego i wykonanego systemu. Jest to bardzo duża oszczędność wody! Nawadnianie ogrodów ręczne (z wężem) to podlewanie nierówne, nieregularne przez co rośliny i trawnik są albo nie dolane albo przelane.

Systemy automatycznego nawadniania posiadają sterownik oraz czujnik deszczu, który wyłączy system po odpowiednio dużych opadach. Dzięki takiemu systemowi można bez obaw wyjechać na wakacje a cały ogród i tak będzie odpowiednio nawodniony. Tylko regularne nawadnianie ogrodów sprawi, że trawnik i rośliny wyglądają zdrowo, są pełne wigoru i zielone.

Dzięki systemowi automatycznego nawadniania oszczędzają Państwo czas, wodę i pieniądze.

 

W celu sprawdzenia ile kosztowałby system nawadniania dla Państwa ogrodu zachęcamy do odwiedzenia zakładki cennik bądź kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. 
Główny obszar naszych działań to Poznań i okolice.