„DIO” Landscaping & Decorations Poland spółka z o.o., jak sama nazwa wskazuje, to instytucja zajmująca się tworzeniem ogrodów i wnętrz. Szukamy inspiracji w całej Europie – od polskich ogrodów „soplicowych” i „zosinych” (nawiązanie do „Pana Tadeusza”) poprzez piękne w prostocie skandynawskie zieleńce, na spontanicznie utworzonych ogrodach Anglii kończąc. Zaufanie i zadowolenie klientów to nasz główny cel, drugim jest profesjonalne prowadzenie przedsiębiorstwa – dążymy do sukcesu, rozwijając marketing i podnosząc jakość usług.

                Tak powstaliśmy – znajdując natchnienie, testując własne pomysły, wzorując się na lepszych. Idei na utworzenie ogrodu marzeń szukaliśmy wszędzie. Kilka lat prób, zmagań i uczenia się na błędach doprowadziło do wykształcenia swoistej, oryginalnej koncepcji. „DIO” Landscaping & Decorations Poland od lat opiera się na sprawdzonej formule „DIO”, która kojarzy się z szeroko pojętym rozumieniem ludzkiego szczęścia (Chcesz być szczęśliwy, załóż ogród – głosi pewne chińskie przysłowie).

                Przepis na powodzenie to odpowiednie podejście planowe i właściwie dobrane materiały. Wiedzę, jak uzyskać harmonię między żywiołami czerpiemy z zasad feng-shui. Przy tworzeniu ogrodów szczególną uwagę zwracamy na znalezienie najlepszej lokacji oraz odpowiednie łączenie kształtów, kolorów i obiektów.

Formuła „DiO” to nie tylko zagadkowa i egzotyczna sztuka orientalna. W swoich pracach kierujemy się niekonwencjonalnością i oryginalnością, dążąc do wzbogacenia ogrodów o ciekawe smaczki. Ta unikalność oraz uwzględnianie indywidualnych potrzeb to właśnie rzeczy, które nas wyróżniają.

                Spółka z każdym rokiem staje się doskonalsza i bardziej profesjonalna. Dzięki temu możemy przyjmować stażystów, uczestniczyć w programach transferu technologii i wiedzy, wspierać ośrodki wolontariatu, wnosić swój wkład w rozwój praktycznych umiejętności studentów uczelni technicznych i przyrodniczych. Zajmujemy się realną przedsiębiorczością, jednocześnie dbając o naszych klientów – wszystko to sprawia, że firma „DIO” Landscaping & Decorations Poland wybija się na tle innych.

 Przemysław Jakubowski

Prezes Zarządu