Wzorcowy ogród w formule 'DIO'…

…to miejsce, do którego udajemy się niezwłocznie po powrocie z pracy, by zapomnieć o problemach dnia codziennego i oddać się wypoczynkowi w otoczeniu sielskiego krajobrazu naszego ogrodu, który pomaga zrelaksować się po stresującym dniu i pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie, a co za tym idzie dalej, przyczynia się do sukcesów, nie tylko tych zawodowych.

 

Sielski klimat ogrodów 'DIO' to nie tylko miejsce relaksu. Możemy stworzyć tam kącik, gdzie cieszyć będziemy się życiem rodzinnym, z dala od zgiełku, zanieczyszczonych ulic miejskich co w dzisiejszych czasach jest na wagę złota. Jak wiadomo, rośliny pozytywnie wpływają na powietrze atmosferyczne więc po całym dniu w miejskim świecie warto oddać się kojącemu działaniu zieleni.

 

Formuła 'DIO' zakłada połączenie barwnej roślinności, stosowanych materiałów naturalnych,drewna, kamienia, kształtów i form w harmonijny sposób, tak aby uzyskać unikalne i niepowtarzalne miejsce będące ozdobą domu w połączeniu z niebagatelną jego funkcjonalnością. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni będącej Waszym zielonym azylem poprzez łączenie nowoczesnych technologii, współczesny design i bogactwo gatunków roślin z pasją i odrobiną dzikości, tak aby stworzyć Wasz otwarty „salon” wyrażający osobowość jego właścicieli. Stanie się on miejscem, w którym będziemy mogli odpoczywać, marzyć, śmiać się z dziećmi i przyjaciółmi, zbierać owocowe dary ogrodu i pozytywną energię.

 

Wzorcowym ogrodem formuły 'DIO' jest właśnie stworzenie miejsca będącego wizytówką właścicieli, gdzie bujna roślinność w wielu barwach będzie cieszyć oko użytkownika, wzbudzać podziw i nutę zazdrości odwiedzających go gości i sąsiadów. Nic dziwnego – kto z nas nie marzy o tym aby po ciężkim dniu usiąść na ławce w ogrodzie pełnym pachnących kwiatów? Zatem, stwórzmy własną sielską krainę w swoim otoczeniu. Nie ma znaczenia jakie rozmiary ma Wasz ogród, wystarczy odrobina pomysłowości projektantów, aby z każdego nawet najbardziej ponurego miejsca stworzyć obiekt tętniący życiem, kolorem i świeżością natury.

 

Honorata  Gurzyńska

Ogród ‘DIO’